Serwis i montaż klimatyzacji

Ergoklima zajmuje się nie tylko sprzedażą i montażem – prowadzimy również serwis klimatyzacji w Poznaniu. Zapewniamy fachowe wsparcie Klientom, u których zakładaliśmy dostarczone przez nas urządzenia, a także osobom, które zwracają się do nas po raz pierwszy. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Przeprowadzamy również przeglądy oraz prace konserwacyjne – czyszczenie, odgrzybianie, wymianę filtrów itp.

Serwis klimatyzacji Poznań

W naszym serwisie klimatyzacji w Poznaniu stawiamy na najwyższą jakość. Wykorzystujemy wyłącznie nowoczesny sprzęt i profesjonalne narzędzia. Pracujemy na fabrycznie nowych, oryginalnych komponentach, ponieważ współpracujemy ze znanymi producentami urządzeń klimatyzacyjnych. Przy tym oferujemy przystępne, konkurencyjne stawki.

montaż i serwis klimatyzacji
serwis klimatyzacji daikin mitsubishi

Serwis klimatyzacji Daikin i Mitsubishi

Prowadzimy serwis klimatyzacji Daikin oraz innych urządzeń od najsłynniejszych światowych producentów. Posiadamy dostęp do oryginalnych części zamiennych, dlatego jesteśmy w stanie sprawnie przywrócić sprzęt do działania.

Jako oficjalny serwis klimatyzacji Mitsubishi i innych znanych firm potrafimy znaleźć optymalne rozwiązanie w każdej sytuacji. Postaramy się zapewnić pomoc nawet w nietypowych, szczególnie trudnych przypadkach, np. gdy instalacja założona jest w trudnodostępnym miejscu.

Powierzając nam urządzenia można mieć pewność, że zaopiekują się nimi specjaliści, którzy niejednokrotnie pracowali ze sprzętem danej marki i dobrze znają jej specyfikę.

Montaż klimatyzacji

Kompleksowo wykonujemy montaż klimatyzacji w Poznaniu. Pracujemy ze sprzętem dostarczonym przez nas, ale też zakupionym wcześniej przez Klienta. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie. Wykonujemy dokładne pomiary, dobieramy idealne miejsce oraz odpowiednio przygotowujemy otoczenie.

Montażem klimatyzacji zajmują się wykwalifikowani fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Posiadają wszelkie wymagane uprawnienia i certyfikaty, niezbędne do pracy z takim sprzętem. Cykliczne biorą udział w szkoleniach, dzięki czemu w pracy wykorzystują najaktualniejszą wiedzę. Korzystają z nowoczesnych narzędzi oraz stosują wyłącznie sprawdzone metody.

Do tego cechują się pozytywnym nastawieniem i wysoką kulturą osobistą. Dbają o porządek na stanowisku pracy, są staranni i ostrożni. Mają na względzie wszystkie wymogi Klienta, tak by był w pełni zadowolony z efektów końcowych.

serwis klimatyzacji poznań
nabicie klimatyzacji

Nabicie klimatyzacji

W naszym serwisie wykonujemy również tzw. nabicie klimatyzacji, czyli uzupełniamy czynnik chłodzący w układzie (specjalny gaz). Niezwykle ważnym, a do tego najdroższym elementem urządzenia jest sprężarka.

Zbyt niski poziom czynnika może doprowadzić do jej uszkodzenia, dlatego od niego w dużej mierze zależy żywotność całego sprzętu. Z tego względu konieczne są regularne przeglądy, najlepiej dwa razy do roku. Podczas kontroli fachowiec uzupełni odpowiedni czynnik: R‑134a, R‑407C albo R‑410A.

Przy okazji nabijania klimatyzacji nasi fachowcy mogą od razu wykonać pełny przegląd, by np. wyczyścić mechanizm, wymienić filtry czy zawczasu wykryć ewentualne nieprawidłowości.

Zależy Ci na szybkiej, profesjonalnej obsłudze? Wybierz serwis klimatyzacji Ergoklima! W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Powierz swoje urządzenia klimatyzacyjne w dobre ręce!