Montaż i serwis pomp ciepła

Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie profesjonalny montaż pompy ciepła? Jesteś w dobrym miejscu. Z naszą pomocą możesz oszczędzać na ciepłej wodzie użytkowej i ogrzewaniu. Ergoklima jako przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w branży zapewnia profesjonalną obsługę od A do Z – dostarczamy sprzęt, pomagamy wybrać odpowiedni model, zakładamy system, a następnie zapewniamy niezbędne wsparcie techniczne.

Montaż pompy ciepła w Poznaniu

Pompa ciepła to oszczędne i ekologiczne rozwiązanie – jest całkowicie bezpieczna dla środowiska i człowieka. Do tego jest prosta w obsłudze i może być sterowana zdalnie. Jeśli jednak ma być funkcjonalna i wydajna, musi być odpowiednio dobrana.

Nasz dział pomp ciepła dobiera urządzenia w oparciu o szczegółowy wywiad i dokładne wyliczenia. Dystrybuujemy sprzęt od najlepszych producentów na rynku, który jest wydajny, wytrzymały, bezproblemowy, a także niezwykle opłacalny. Koszty montażu pompy ciepła w połączeniu z fotowoltaiką zwracają się już po około 5 latach.

montaż pomp ciepła w poznaniu
serwis pomp ciepła

Serwis pomp ciepła

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i montażem instalacji. Prowadzimy również serwis pomp ciepła w Poznaniu – gwarancyjny i pogwarancyjny. Obsługujemy wszystkich Klientów, nie tylko tych, którzy wcześniej zakupili u nas sprzęt. Wykonujemy naprawy oraz wszelkie zabiegi konserwacyjne. Sprawnie wywiązujemy się z naszych obowiązków, by instalacja szybko była gotowa do dalszej pracy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z urządzeniami znanych marek, takich jak m.in. Panasonic, Mitsubishi czy Samsung. W naszym serwisie pomp ciepła pracują fachowcy, którzy są wykwalifikowanymi specjalistami, posiadającymi odpowiednie certyfikaty i uprawnienia. Na bieżąco uzupełniają swoją wiedzę, tak by być w stanie w każdej sytuacji znaleźć najlepsze rozwiązanie. Korzystają z najnowocześniejszych, certyfikowanych narzędzi, urządzeń i środków chemicznych.

Postaw na specjalistów od montażu i serwisu pomp ciepła

Nie masz pojęcia, jaki system wybrać? Zaufaj specjalistom od montażu i serwisu pomp ciepła. Pomagamy dobrać najlepsze rozwiązanie oraz szczegółowo wyjaśniamy jego specyfikę. Najpopularniejsze są pompy ciepła pobierające energię z powietrza. Nie potrzebują osobnych pomieszczeń, jak w przypadku pieca gazowego. Można je zamontować na każdym etapie budowy, w przeciwieństwie do pompy gruntowej, która pobiera energię z gruntu i duża część instalacji znajduje się w ziemi.

Wybierając naszą ofertę otrzymujesz spersonalizowane rozwiązania w konkurencyjnych cenach, a także fachowe wsparcie nie tylko w trakcie zakupu i montażu pomp ciepła, ale też po założeniu instalacji. W pełni indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, by jak najlepiej spełnić wszystkie stawiane nam oczekiwania. Przede wszystkim zależy nam na tym, by każdy mógł znaleźć optymalny wariant dla siebie.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami. Wybierz najlepsze pompy ciepła w Poznaniu, by zapewnić sobie ekologiczne, bezpieczne, opłacalne ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową!

postaw na specjalistów od montażu i serwisu pomp ciepła