Odgrzybianie klimatyzacji

Ergoklima jako profesjonalny serwis wykonuje również odgrzybianie klimatyzacji. Często okazuje się, że regularne czyszczenie nie wystarczy. Wilgoć zbierająca się w urządzeniach tworzy warunki sprzyjające rozwojowi grzybni. Ta wydziela nieprzyjemny zapach, a także emituje unoszące się w powietrzu zarodniki, które mają szkodliwy wpływ na górne drogi oddechowe, mogą powodować podrażnienia skóry i inne problemy ze zdrowiem.

Odgrzybianie klimatyzacji Poznań

Kompleksowo przeprowadzamy proces czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji w Poznaniu. Taki zabieg powinno się wykonywać minimum raz w roku, a w przypadku intensywnie eksploatowanych urządzeń – nawet co dwa miesiące. Dzięki temu nie tylko dba się o komfort i bezpieczeństwo osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach, ale też wydłuża się żywotność sprzętu. Nalot gromadzący się wewnątrz może zakłócać jego działanie i zwiększać ryzyko awarii. Do tego zadbane urządzenie jest wsparciem dla zdrowia, ponieważ oczyszcza powietrze z kurzu i innych alergenów, a także wirusów oraz bakterii.

odgrzybianie klimatyzacji poznań
postaw na czyszczenie klimatyzacji

Postaw na czyszczenie klimatyzacji z Ergoklima

Chociaż odgrzybianie teoretycznie da się wykonać samodzielnie, najrozsądniej jest zlecić czyszczenie klimatyzacji profesjonalistom. Tylko wtedy ma się pewność, że sprzęt zostanie dokładnie oczyszczony i zdezynfekowany, bez ryzyka przypadkowego uszkodzenia urządzenia.

Fachowcy z Ergoklima korzystają wyłącznie z najskuteczniejszych, certyfikowanych, całkowicie bezpiecznych dla zdrowia i urządzeń środków chemicznych. Uważnie usuwają wszystkie zabrudzenia i zanieczyszczenia – zarówno te, które widać, jak i niewidoczne mikroby. Przy okazji wykonują przegląd, dlatego mogą wykryć ewentualne nieprawidłowości, ukryte usterki itp.

Dzięki temu można zawczasu podjąć odpowiednie kroki, by uniknąć skomplikowanej, drogiej naprawy. Sprzęt regularnie sprawdzany przez specjalistów działa przez wiele lat bez zarzutu.

Jak działamy w Ergoklima?

Oferujemy odgrzybianie i czyszczenie klimatyzacji w Poznaniu nie tylko dla Klientów, którzy kupili u nas sprzęt, ale też osób, które wcześniej z nami nie współpracowały. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w konserwacji urządzeń znanych marek, takich jak m.in. Daikin, Mitsubishi, Fujitsu, Toshiba, LG, Samsung, Panasonic czy Gree.

Wystarczy jeden telefon – fachowcy przyjadą pod wskazany adres. Dojeżdżamy do Klientów z Poznania, ale też z okolic. W praktyce zajmujemy się odgrzybianiem klimatyzacji na terenie całego kraju.

Zawsze znajdziemy idealne rozwiązanie. Klimatyzacja jest zamontowana w trudnodostępnym miejscu? Żaden problem. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja Klienta. Nasi fachowcy są pozytywnie nastawieni, kulturalni, uważni i ostrożni. Dbają o porządek na miejscu pracy, a także chętnie wszystko wyjaśniają.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy ewentualne wątpliwości związane z czyszczeniem klimatyzacji. Zadbaj o higienę i stan swoich urządzeń, by jak najdłużej cieszyć się ich funkcjonalnością!

jak działamy w ergoklima