Wentylacja

Czeka Cię budowa albo remont? Dopilnujemy tego, by została założona u Ciebie najlepsza wentylacja. Zapewniamy kompleksowe podejście do tematu. Nie tylko zajmujemy się dystrybucją gotowych instalacji, ale też tworzymy je na zamówienie i pomagamy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Wentylacja Poznań

Na przestrzeni ponad 25 lat wykonaliśmy już setki systemów wentylacji w Poznaniu, w trybie od projektu do realizacji. Gwarantujemy najwyższą jakość urządzeń i stosowanych materiałów. Wykorzystujemy profesjonalne urządzenia pomiarowe do regulacji oraz uruchomień central wentylacyjnych i rekuperatorów.

Stosujemy najnowocześniejsze metody, by móc osiągać optymalne rezultaty. Mamy na względzie funkcjonalność, wydajność i przede wszystkim oczekiwania naszego Klienta.

W naszej ofercie dostępne są różnorodne odmiany systemów, takie jak m.in.:

  • wentylacja grawitacyjna,
  • wentylacja mechaniczna,
  • wentylacja wyporowa,
  • wentylacja mieszana,
  • wentylacja mieszająca.

Z przyjemnością wyjaśnimy specyfikę każdego wariantu i doradzimy, który z nich zapewni najlepsze efekty w danym budynku. Bazujemy na komponentach najwyższej jakości, co w połączeniu z regularną konserwacją daje gwarancję wysokiej sprawności oraz bezpieczeństwa instalacji.

wentylacja poznań
wentylacja mechaniczna

Wentylacja mechaniczna

Wentylacja mechaniczna wykorzystuje działanie zasilanych elektrycznie urządzeń, które wprawiają powietrze w ruch. Dzięki temu instalacja jest niezależna od czynników atmosferycznych. Wentylator utrzymuje wymuszony przepływ powietrza, gwarantując optymalne warunki w pomieszczeniach.

Pomagamy wybrać i zaprojektować najlepszy wariant wentylacji mechanicznej, by system był jak najbardziej wydajny. Montaż odbywa się sprawnie i jest wykonywany przez wykwalifikowanych fachowców z odpowiednimi uprawnieniami. Na każdym etapie realizacji pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem.

Wentylacja hybrydowa

Wentylacja hybrydowa (mieszana) wykorzystuje zalety systemu mechanicznego i grawitacyjnego – działa naprzemiennie albo elementy obu wariantów wzajemnie się uzupełniają. Pozwala maksymalnie ograniczyć zużycie energii, przy zachowaniu intensywności wymiany powietrza. Montaż takiej instalacji jest stosunkowo prosty – jest możliwy nawet w gotowym, użytkowanym obiekcie.

Przeprowadzamy fachową instalację wentylacji hybrydowej, by jak najlepiej wykorzystać jej funkcjonalność. Zapewniamy pełne wsparcie od samego początku, do końca realizacji. Dzięki temu Klient ma pewność, że w pełni świadomie zainwestował swoje pieniądze.

wentylacja hybrydowa
postaw na specjalistów z ergoklima

Postaw na specjalistów z Ergoklima

Zależy Ci na jak najwyższej jakości wykonania oraz fachowej obsłudze? Postaw na specjalistów z Ergoklima! Wykonana i zamontowana przez nas wentylacja będzie doskonale sprawdzać się przez wiele długich lat. Ponieważ prowadzimy również serwis, możesz liczyć na naszą pomoc w kwestii konserwacji czy napraw. Zaufaj profesjonalistom, którzy doskonale znają branżę i zawsze na pierwszym miejscu stawiają zadowolenie Klienta.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Załóż u siebie najlepszą wentylację w Poznaniu!