Montaż i serwis urządzeń chłodniczych

Ergoklima oferuje profesjonalny montaż urządzeń chłodniczych. Prowadzisz biznes o charakterze produkcyjnym, przemysłowym, handlowym lub usługowym, w którym potrzebne są chłodnie lub mroźnie? Z naszą pomocą stworzysz optymalne warunki do przechowywania żywności lub innych produktów, tak by mogły jak najdłużej zatrzymać swoje właściwości i najwyższą jakość.

Montaż urządzeń chłodniczych

Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w montażu urządzeń chłodniczych. Projektujemy, dobieramy, a następnie zakładamy całe systemy. Współpracujemy z uznanymi producentami takich urządzeń na rynku, dostarczając najnowocześniejszy sprzęt. Chętnie służymy radą i w pełni indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta. Zależy nam na tym, by jak najlepiej spełnić określone wymagania.

Wykonujemy dokładne pomiary oraz przeprowadzamy drobiazgowy wywiad, tak byśmy byli w stanie zaproponować najlepsze możliwe rozwiązanie. Nasza wiedza pozwala nam także zoptymalizować koszty utrzymania. Prowadzimy również serwis, diagnostykę i naprawy układów chłodzenia.

montaż urządzeń chłodniczych
serwis urządzeń chłodniczych

Serwis urządzeń chłodniczych

Prowadzimy fachowy serwis urządzeń chłodniczych. Z naszych usług mogą korzystać nie tylko nasi Klienci, ale też osoby, które trafiły do nas po raz pierwszy. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, posiadający wymagane uprawnienia. Na bieżąco uzupełniają swoją wiedzę, dzięki czemu poradzą sobie z każdym problemem.

W serwisie urządzeń chłodniczych stosujemy specjalistyczne narzędzia serwisowo-diagnostyczne. Zajmujemy się również profesjonalnym czyszczeniem i konserwacją sprzętu, przy okazji wykonując przeglądy techniczne – w ten sposób możemy wykryć ewentualne nieprawidłowości. Pomożemy Ci tak zadbać o stan sprzętu, by mógł służyć bez zarzutu przez wiele lat.

Serwisujemy urządzenia chłodnicze na liniach produkcyjnych czołowych producentów żywności z zapewnieniem ciągłości ich pracy. W ten sposób ograniczamy do minimum przestoje w pracy. Błyskawicznie wykonujemy nasze zadanie, tak by cały proces był możliwie jak najmniej kłopotliwy dla Klienta. Przy tym dbamy o to, by wszystko dokładnie wyjaśnić oraz podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę podczas użytkowania i konserwacji sprzętu.

Naprawa urządzeń chłodniczych

Naprawa urządzeń chłodniczych nie musi być czasochłonna czy droga. Z naszym wsparciem można błyskawicznie przywrócić sprzęty do pełnej sprawności. Proponujemy najlepsze rozwiązania w konkurencyjnych cenach. Przy tym pracujemy wyłącznie z oryginalnymi, fabrycznie nowymi komponentami, dlatego gwarantujemy najlepsze efekty i długą żywotność urządzeń.

W razie awarii nie musisz martwić się transportem sprzętu. Wystarczy jeden telefon – naprawę urządzeń chłodniczych wykonujemy na miejscu, a jeśli problem jest poważniejszy, zabieramy je do serwisu. Dojeżdżamy do Klientów z Poznania, a także okolic. W razie potrzeby dotrzemy do każdego miejsca w Polsce.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Wybierz najlepszą firmę od montażu i serwisu urządzeń chłodniczych w Poznaniu!

naprawa urządzeń chłodniczych