O nas

O Ergoklima

Obszarem działalności naszej firmy jest klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo i pompy ciepła. Jesteśmy aktywni na rynku od 2006 roku – posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam proponować najlepsze rozwiązania.

Aby sprostać najwyższym wymaganiom naszych Klientów, na bieżąco się rozwijamy. Nasi fachowcy regularnie poszerzają swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach. Przez to mogą pochwalić się doskonałą znajomością najnowszych (a także starszych) urządzeń i instalacji od znanych marek, z którymi od lat współpracujemy.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie już na samym początku realizacji zlecenia. Odpowiadamy na wszystkie pytania oraz chętnie służymy radą. Pomagamy dobrać idealne urządzenia, tak by udało nam się stworzyć optymalne rozwiązania, dostosowane do danych warunków, ale też indywidualnych oczekiwań.

Oferujemy montaż instalacji dla przemysłu i odbiorców indywidualnych. W każdej sytuacji znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Prowadzimy serwis posprzedażowy (gwarancyjny i pogwarancyjny), dlatego dbamy, by zakupione urządzenia mogą przez cały czas działać bez zarzutu. Błyskawicznie zapewniamy pomoc w zakresie napraw, jak również przeglądów i prac konserwacyjnych.

Jesteśmy godnymi zaufania fachowcami, którzy kompleksowo i w pełni indywidualnie traktują każde zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!